HACCP

Rejestracja temperatury w punktach krytycznych

Od 260 PLN! Przejdź do sklepu

Efento Logger to bezprzewodowy rejestrator temperatury i wilgotności komunikujący się z telefonami i tabletami przy pomocy Bluetooth 4.0. Rejestrator zapisuje w swojej pamięci 28 000 pomiarów, które mogą być później bezprzewodowo przesłane do telefonu lub tabletu. Rejestratory są obsługiwane przez darmową aplikację dla systemu Android.

Dlaczego Efento Logger?

 • Łatwa obsługa

  Nie potrzebujesz komputera, sterowników ani kabli

 • Duża pojemność pamięci

  Zapis do 28 000 pomiarów

 • Wygoda użycia

  Duży zasięg i żywotność rejestratorów bezprzewodowych

 • Rejestracja temperatury i wilgotności

  Zadbaj o dobre warunki przechowywania i przetwarzania żywności

Efento Logger współpracuje z telefonami i tabletami

Dzięki zastosowaniu technik komunikacji bezprzewodowej do transmisji danych możliwy jest odczyt danych z rejestratora bez fizycznego dostępu do urządzenia – zapomnij o podłączaniu rejestratora do komputera!

Rejestratory Efennto Logger rejestrują temperaturę, która jest szczególnie istotna przy przetwarzaniu i przechowywaniu produktów spożywczych. Rejestratory zapisują w swojej pamięci do 28 000 pomiarów, które w kilka sekund możesz pobrać.

Najważniejszą cechą Efento Logger jest możliwość bezprzewodowego odczytu pomiarów. Wystarczy, że zbliżysz się z urządzeniem mobilnym do rejestratora, a dane zostaną pobrane na Twój telefon lub tablet. Jedno urządzenie mobilne może obsłużyć dowolną liczbę rejestratorów – po prostu wybierasz z listy rejestrator, z którego dane chcesz pobrać.

Najwygodniejszy w obsłudze rejestrator temperatury i wilgotności

Zapomnij o kablach, sterownikach i komputerze!

Oglądnij film instruktażowy i przekonaj się jakie to łatwe