Monitoring Temperatury i wilgotności

Ze zdalnym dostępem, powiadomieniami e-mail / SMS i automatycznymi raportami

Przejdź do sklepu

Efento Cloud to rozwiązanie przeznaczone do aptek, w których monitorowana jest temperatura w lodówkach oraz temperatura i wilgotność w pomieszczeniach.
System znakomicie nadaje się również do monitorowania  warunków w sieciach aptek. Dane do platformy mogą być przesyłane z dowolnej lokalizacji, a uprawnione osoby mają do nich dostęp przez przeglądarkę internetową lub aplikację mobilną. Platforma pozwala na wyświetlanie danych, generowanie raportów z dowolnego okresu czasu oraz konfigurację alarmów SMS / e-mail.

Efento Cloud - niezawodny system dla aptek

 

 • Niski koszt wdrożenia

  Bezprzewodowa transmisja i gromadzenie danych na platformie w chmurze redukuje wydatki na infrastrukturę i jej modernizację

 • Łatwa obsługa i konfiguracja

  System skonfigurujesz samemu w ciągu kilkunastu minut

 • Różne rodzaje sensorów

  Monitorowanie temperatury, wilgotności i ciśnienia

 • Zgodna z wymaganiami prawnymi

  Efento Cloud realizuje wymagania Rozporządzenia w sprawie podstawowych warunków prowadzenia apteki

Kompletny system zdalnego nadzoru

W skład systemu wchodzą rejestratory Efento mierzące temperaturę, wilgotność, Efento Gateway, gromadzący i przesyłający dane pomiarowe oraz platforma serwerowa Efento Cloud.

Platforma serwerowa jest „mózgiem” całego sytemu, to tam podejmowane są decyzje o wysyłce powiadomień SMS / e-mail, tam również gromadzone są dane pomiarowe, do których użytkownik ma dostęp z dowolnego miejsca na świecie.
Dane pomiarowe mogą pochodzić z sensorów zlokalizowanych w różnych miastach, a klient może dowolnie nimi zarządzać, grupować je według swoich potrzeb czy przyznawać dostęp do poszczególnych sensorów wybranym użytkownikom. Platforma utrzymywana jest „w chmurze”, dzięki temu nie musisz martwić się o serwery i utrzymanie ich pracy!

System został zaprojektowany w taki sposób, że skonfigurujesz go samemu w ciągu kilkunastu minut!

Rozwiązanie zgodne z wymaganiami prawnymi

Platforma Efento Cloud oraz rejestratory Efento spełniają wszystkie wymagania Rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie podstawowych warunków prowadzenia apteki. Oferowane przez nas rejestratory mogą całodobowo monitorować temperaturę w lodówkach oraz temperaturę i wilgotność w pomieszczeniach, a platforma wysyła powiadomienia w przypadku przekroczeń zdefiniowanych progów.

Sprawdź naszą ofertę dla aptek!

Zestaw do monitorowania temperatury i wilgotności w pomieszczeniu oraz w lodówce farmaceutycznej – 1775 zł. Zestaw może być rozbudowany o dowolną liczbę rejestratorów w zależności od potrzeb