Warunki środowiskowe

Pod ścisłą kontrolą

Wypróbuj za darmo

Efento Cloud umożliwia ciągły nadzór nad pomieszczaniami magazynowymi, serwerowniami oraz pomieszczeniami przeznaczonymi na wynajem. Rozwiązanie świetnie sprawdza się w do monitoringu kilkunastu – kilkuset punktów. Dane do platformy mogą być przesyłane z dowolnej lokalizacji, a uprawnione osoby mają do nich dostęp przez przeglądarkę internetową. Platforma pozwala na wyświetlanie danych, generowanie raportów z dowolnego okresu czasu oraz konfigurację alarmów SMS / e-mail. Dostęp do Efento Cloud nie wiąże się z żadnymi opłatami cyklicznymi (subskrypcja).

Dlaczego Efento Cloud?

 • Niski koszt wdrożenia

  Dostęp do platformy jest i zawsze będzie darmowy. Kup sensory i zacznij monitorować warunki już dzisiaj!

 • Łatwa obsługa i konfiguracja

  System skonfigurujesz samemu w ciągu kilkunastu minut

 • Różne rodzaje sensorów

  Monitorowanie temperatury, wilgotności i ciśnienia

 • Redukuj koszty

  Ciągłe monitorowanie temperatury pozwala na ustalenie optymalnego planu ogrzewania / chłodzenia pomieszczeń i pozwala zredukować wydatki na energię elektryczną

Kompletny system zdalnego nadzoru

W skład systemu wchodzą sensory Efento mierzące temperaturę, wilgotność i ciśnienie atmosferyczne, Efento Gateway, gromadzący i przesyłający dane pomiarowe oraz platforma serwerowa Efento Cloud.

Platforma serwerowa jest „mózgiem” całego sytemu, to tam podejmowane są decyzje o wysyłce powiadomień SMS / e-mail, tam również gromadzone są dane pomiarowe, do których masz dostęp z dowolnego miejsca na świecie. Dane pomiarowe mogą pochodzić z sensorów zlokalizowanych w różnych miastach, a Ty możesz dowolnie nimi zarządzać, grupować je według swoich potrzeb czy przyznawać dostęp do poszczególnych sensorów wybranym użytkownikom. Platforma utrzymywana jest „w chmurze”, dzięki temu nie musisz martwić się o serwery i utrzymanie ich pracy!

System został zaprojektowany w taki sposób, że skonfigurujesz go samemu w ciągu kilkunastu minut!