Transport produktów spożywczych

Wygodne, praktyczne i kompletne rozwiązanie

Wypróbuj za darmo

Efento transport to system monitoringu i rejestracji temperatury w transporcie składający się z bezprzewodowych sensorów temperatury współpracujących z telefonami z systemem Andorid i zainstalowaną darmową aplikacją. System umożliwia rejestrację temperatury wraz z alarmami dźwiękowymi o jej przekroczeniu, generowanie raportów i ich wysyłkę przez e-mail oraz  wydawania przesyłek.

Dlaczego Efento Transport?

 • Automatyczne alarmy i powiadomienia

  Alarm dla kierowcy i powiadomienie SMS / e-mail w przypadku przekroczenia temperatury

 • Rejestracja przesyłek

  Możliwość rejestracji numerów przewożonych i wydawanych przesyłek

 • Wygodna i łatwa obsługa

  rozwiązanie opracowane z dużym naciskiem na wygodę użytkownika i łatwą obsługę

 • Raporty – wygoda i ekologia

  Raporty z trasy mogą być wysyłane e-mailem lub gromadzone na serwerze – brak konieczności drukowania raportów

Efento Transport – elastyczny system monitorowania temperatury w transporcie

Efento Transport umożliwia rejestrację temperatury w trakcie transportu wraz z alarmowaniem o przekroczonych progach alarmowych oraz obsługę wydawania przesyłek

System składa się z czujników temperatury Efento komunikujących się ze smartfonami lub tabletami w technice Bluetooth 4.0, który może opcjonalnie współpracować z serwerem.

Aplikacja instalowana na urządzeniach mobilnych pracujących z systemem Android pozwala na rejestrację temperatury transportowanych produktów, alarmowanie o przekroczeniu progów temperatury, generowanie i wysyłkę raportów dla odbiorców, wydawanie przesyłek (wraz ze skanowaniem kodów przesyłek) oraz przesyłanie danych na serwery firm transportowych. Dzięki elastycznej konstrukcji, aplikacja może współpracować z dowolnym oprogramowaniem logistycznym / magazynowym / ERP

Na życzenie klienta możliwość dodania funkcji rejestracji pozycji pojazdu (GPS) oraz rejestracji liczby przejechanych kilometrów.