Efento Transport

Elastyczny system monitorowania i rejestracji temperatury podczas transportu

Wypróbuj za darmo!

Efento transport to system monitoringu i rejestracji temperatury w transporcie składający się z bezprzewodowych sensorów temperatury współpracujących z telefonami z systemem Android i zainstalowaną darmową aplikacją. System umożliwia m.in. rejestrację temperatury wraz z alarmami dźwiękowymi o jej przekroczeniu oraz generowanie raportów i ich wysyłkę przez e-mail.

Dla kogo?

 • Transport lekarstw

  Hurtownie farmaceutyczne, firmy transportujące leki i szczepionki

 • Transport żywności

  Firmy transportujące żywność, substancje pomagające w przetwarzaniu, dozwolone substancje dodatkowe i inne składniki żywności

 • Transport zwierząt

  Firmy transportujące trzodę chlewną, bydło oraz drób

Dlaczego Efento Transport?

 • Wygodna i łatwa obsługa

  rozwiązanie opracowane z dużym naciskiem na wygodę użytkownika i łatwą obsługę

 • Raporty – wygoda i ekologia

  Raporty z trasy mogą być wysyłane e-mailem – brak konieczności drukowania raportów

 • Automatyczne alarmy i powiadomienia

  Alarm dla kierowcy i powiadomienie e-mail w przypadku przekroczenia temperatury

 • Rejestracja przesyłek

  Możliwość rejestracji numerów przewozowych przesyłek i generowania raportów temperatury dla każdej z przesyłek

Efento Transport – elastyczny system monitorowania temperatury w transporcie

Efento Transport umożliwia rejestrację temperatury w trakcie transportu wraz z alarmowaniem o przekroczonych progach alarmowych, obsługę wydawania przesyłek.

System składa się z czujników temperatury Efento komunikujących się ze smartfonami lub tabletami w technice Bluetooth 4.0, który może opcjonalnie współpracować z serwerem.

Aplikacja instalowana na urządzeniach mobilnych pracujących z systemem Android pozwala na rejestrację temperatury transportowanych produktów, alarmowanie o przekroczeniu progów temperatury, generowanie i wysyłkę raportów dla odbiorców. Dodatkowo, po ustaleniu z klientem możliwa jest obsługa wydawania przesyłek (wraz ze skanowaniem kodów przesyłek) oraz przesyłanie danych na serwery firm transportowych. Dzięki elastycznej konstrukcji, aplikacja może współpracować z dowolnym oprogramowaniem logistycznym / magazynowym / ERP.

Na życzenie klienta możliwość dodania funkcji rejestracji pozycji pojazdu (GPS) oraz rejestracji liczby przejechanych kilometrów.