Efento Cloud

System zdalnego monitorowania temperatury i wilgotności
z powiadomieniami SMS i e-mail

Wypróbuj za darmo!

Efento Cloud to platforma serwerowa gromadząca i przetwarzająca dane z sensorów Efento. Platforma przeznaczona jest do obiektów, w których monitorowane jest od kilkunastu do kilkuset punktów pomiarowych np. hurtownie farmaceutyczne, chłodnie czy magazyny. Dane do platformy mogą być przesyłane z dowolnej lokalizacji, a Ty masz do nich dostęp przez przeglądarkę internetową. Platforma pozwala na wyświetlanie danych, generowanie raportów z dowolnego okresu czasu oraz konfigurację alarmów SMS / e-mail.

Dla kogo?

 • Medycyna i farmacja

  Monitoring temperatury i wilgotności w aptekach, hurtowniach farmaceutycznych, szpitalach, przychodniach

 • Przechowywanie produktów

  Magazyny do przechowywania produktów wrażliwych na zmiany temperatury i wilgotności

 • Nieruchomości

  Biurowce, hale i inne nieruchomości o dużej powierzchni

 • Branża spożywcza

  Szklarnie, chłodnie, magazyny, zakłady mięsne i inne obiekty, w których istotne jest monitorowanie temperatury i wilgotności

Dlaczego Efento Cloud?

 • Niski koszt wdrożenia

  Rozwiązanie oparte jest o rejestratory bezprzewodowe i platformę w chmurze. Znacząco obniża to koszt wdrożenia i utrzymania

 • Łatwa obsługa i konfiguracja

  System skonfigurujesz samemu w ciągu kilkunastu minut

 • Duży zasięg i żywotność sensorów bezprzewodowych

  Sensory pracują na baterii co najmniej dwa lata

 • Różne rodzaje sensorów

  Monitorowanie temperatury, wilgotności i ciśnienia

Kompletny system zdalnego nadzoru

W skład systemu wchodzą sensory Efento mierzące temperaturę, wilgotność i ciśnienie atmosferyczne, Efento Gateway, gromadzący i przesyłający dane pomiarowe oraz platforma serwerowa Efento Cloud.

Platforma serwerowa jest „mózgiem” całego sytemu, to tam podejmowane są decyzje o wysyłce powiadomień SMS / e-mail, tam również gromadzone są dane pomiarowe, do których masz dostęp z dowolnego miejsca na świecie. Dane pomiarowe mogą pochodzić z sensorów zlokalizowanych w różnych miastach, a Ty możesz dowolnie nimi zarządzać, grupować je według swoich potrzeb czy przyznawać dostęp do poszczególnych sensorów wybranym użytkownikom. Platforma utrzymywana jest na naszej infrastrukturze, dzięki temu nie musisz martwić się o serwery i utrzymanie ich pracy. My zadbamy o bezpieczeństwo Twoich danych!

System został zaprojektowany w taki sposób, że skonfigurujesz go samemu w ciągu kilkunastu minut!