Monitoring temperatury szczepionek

Zgodny z wymaganiami Sanepidu

844 PLN! Przejdź do sklepu

Efento NB-IoT to dedykowane dla przychodni rozwiązanie do monitorowania temperatury w lodówkach medycznych. System składa się z rejestratorów temperatury wyposażonych w specjalne karty SIM. System umożliwia m.in. wysyłanie SMS / e-mail z powiadomieniami, generowanie automatycznych raportów. W cenie zawarte jest wzorcowanie w laboratorium akredytowanym
 Efento jest zgodne z wymaganiami SANEPIDu.

Dlaczego Efento NB-IoT?

 • Alarmy i powiadomienia

  Powiadomienia SMS i e-mail

 • Sprawdzony i bezpieczny

  Wpełni zgodny z wymaganiami Sanepidu

 • Łatwa konfiguracja

  Konfiguracja systemu zajmie Ci mniej niż 15 minut

 • Pełna kontrola zdarzeń

  Rejestracja temperatury i automatyczne raporty z pomiarami

Bezprzewodowy system monitoringu temperatury w lodówkach medycznych

System składa się z rejestratora wyposażonego w specjalna kartę SIM, która przekazują dane na platformę w chmurze. Przy zakupie karta SIM dostarczona przez producenta pozwala na 2 lata pracy, zawiera 100 SMS alarmowych. Kartę SIM można przedłużać u producenta – zdalnie.
Również SMS w razie potrzeby można dokupić u producenta

To najnowsze rozwiązanie do rejestrowania i monitorowania temperatury w lodówce lub w pomieszczeniu, w których przechowywane są produkty wrażliwe na nagłe zmiany temperatury (np. szczepionki, lekarstwa).
System umożliwia zdefiniowanie dolnego i górnego progu temperatury i wysyła SMS lub e-maile w przypadku jej przekroczenia, powiadamia także w przypadku utraty kontaktu z czujnikiem (utrata sygnału) oraz pozwala na automatyczne i ręczne generowanie raportów.
W skład zestawu wchodzi: rejestrator temperatury Efento wyposażony w kartę SIM – NB-IoT opłaconą na 2 lata, certyfikat wzorcowania oraz opłata licencyjna – rejestracja sensora w platformie cloud na okres 2 lat (możliwość przedłużenia), 100 SMS do bezterminowego wykorzystania (w razie potrzeby SMS można dokupić ).

Zestaw spełnia wymagania SANEPIDu zawarte w Wytycznych w sprawie Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej

null

System Efento został zaprojektowany tak, aby skonfigurować mógł go każdy

Konfiguracja systemu zajmie Ci mniej niż 15 minut. Oglądnij film instruktażowy i przekonaj się sam!