STARTUJE NOWA WERSJA SKLEPU INTERNETOWEGO EFENTO!

 

Z przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy nową platformę sklepu na naszej stronie internetowej. Od teraz wszystkie zakupy będziesz mógł zrealizować bezpośrednio na naszej stronie.

iconset-622094_1920

Sklep obsługuje różne rodzaje płatności takie jak karta kredytowa i debetowa lub płatność za pobraniem. Przesyłki realizujemy od poniedziałku do piątku, od razu po tym, gdy złożysz swoje zamówienie, dzięki czemu masz pewność, że zostaną one szybko dostarczone. Wysyłka jest darmowa, realizowana przez kuriera.

Od teraz będziesz również informowany na temat stanu Twojego zamówienia – czy jest aktualnie kompletowane, wysyłane, czy dostarczone. Dzięki temu nie będziesz musiał się już martwić – zawsze będziesz dokładnie wiedział co dzieje się z Twoimi zakupami.

Aby dokonać zakupu produktów Efento, jedyną rzeczą jaką musisz zrobić to wejście w zakładkę SKLEP. Znajdziesz tam różne kategorie produktów takie jak Loggery, Sensory i Gateway’e. Wybierz sekcję, która Cię interesuje, aby przeglądać konkretne produkty. Dodatkowo każde urządzenie posiada dokładny opis. Składają się na niego informacje o: dokładnych parametrach fizycznych i elektronicznych urządzenia; aplikacjach powiązanych z urządzeniem oraz opis przykładowego zastosowania produktu w Twojej firmie.