Złoty medal na targach Automaticon 2017

Jest nam miło poinformować, że firma Efento otrzymała ZŁOTY MEDAL na XXIII Międzynarodowych Targach Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON 2017, które odbyły się w dniach 14-17 marca 2017 r. w Warszawskim Centrum Expo XXI.

Na tegorocznych targach po raz pierwszy mieliśmy możliwość zaprezentowania naszego systemu. Tym bardziej jesteśmy zaszczyceni z otrzymania tak wysokiego wyróżnienia za innowacyjność, uniwersalność i nowoczesność rozwiązania – czyli bezprzewodowego rejestratora temperatury współpracującego z różnymi aplikacjami w zależności od potrzeb klientów (Efento Cloud, Efento Transport, Efento Logger, Efento Inspector).
Targi Automaticon to największe w Europie profesjonalne forum organizowane w Polsce co roku od 22 lat, na których spotykają się producenci, kompletatorzy i odbiorcy automatyki przemysłowej. W tym roku w wydarzeniu wzięło udział ponad 300 wystawców, którzy reprezentowali 720 firm. Szacuje się, że w ciągu 4 dni na targach zjawiło się około 12 tysięcy odwiedzających, głównie specjalistów poszukujących nowych rozwiązań technicznych jak również projektantów oraz integratorów systemów. Ponadto, nie zabrakło osób zaciekawionych możliwościami poznania najnowszych rozwiązań technologicznych oraz skorzystania z wiedzy ekspertów.

Bardzo dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na XXIII Międzynarodowych Targach Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON 2017!