Browary – monitoring temperatury i wilgotności w magazynach i na halach

Przedstawiamy Państwu rozwiązania do:

  • monitorowania temperatury i wilgotności dla magazynów spożywczych i hal produkcyjnych (alarmy, raporty, bieżący podgląd)

Zasady bezpłatnego wypożyczenie urządzeń na testy – pełna informacja tutaj

Nie jesteś pewny, czy Efento Cloud jest dla Ciebie? Możesz przetestować naszą platformę u siebie przez 30 dni bez żadnych kosztów. Wyślemy Ci cały zestaw testowy składający się z Efento Gateway, sensora temperatury Efento i sensora temperatury i wilgotności Efento wraz z darmowym dostępem do platformy Efento Cloud na nasz koszt! Wypożyczając zestaw testowy nie zobowiązujesz się do niczego – jeżeli Efento Cloud nie sprawdzi się u Ciebie, to po prostu odeślesz do nas urządzenia.

Magazyny i hale produkcyjne

Opis systemu

W skład systemu wchodzą sensory Efento mierzące temperaturę, wilgotność i ciśnienie atmosferyczne, Efento Gateway, gromadzący i przesyłający dane pomiarowe oraz platforma serwerowa Efento Cloud.

Platforma serwerowa jest „mózgiem” całego sytemu, to tam podejmowane są decyzje o wysyłce powiadomień SMS / e-mail, tam również gromadzone są dane pomiarowe, do których masz dostęp z dowolnego miejsca na świecie. Dane pomiarowe mogą pochodzić z sensorów zlokalizowanych w różnych miastach, a Ty możesz dowolnie nimi zarządzać, grupować je według swoich potrzeb czy przyznawać dostęp do poszczególnych sensorów wybranym użytkownikom. Platforma utrzymywana jest na naszej infrastrukturze, dzięki temu nie musisz martwić się o serwery i utrzymanie ich pracy. My zadbamy o bezpieczeństwo Twoich danych!

System został zaprojektowany w taki sposób, że skonfigurujesz go samemu w ciągu kilkunastu minut!

Hala 30mx30m
Cena przykładowego systemu składającego się z dziesięciu bezprzewodowych rejestratorów temperatury to 5 295 zł brutto:

  • 10 bezprzewodowych rejestratorów temperatury: 260 * 10 = 2 600 zł brutto
  • 1 Gateway Efento: 695 zł brutto
  • Jednorazowa opłata za korzystanie z Efento Cloud: 200 * 10 = 2 000 zł

Dostępny asortyment czujników

W ofercie jest dostępnych 15 różnych czujników w tym między innymi: temperatury, wilgotności, liczniki impulsów energii, gazu i wody, zalania, otwarcia- zamknięcia. Wkrótce do produkcji wejdą czujniki gazów: metanu, ozonu, tlenku węgla, dwutlenku azotu a także:  PM 2,5 i PM10, poziomu cieczy, światła.
Lista dostępnych urządzeń tutaj

Klienci

Wśród naszych klientów są miedzy innymi sieć sklepów Żabka i Macro Cash and Carry.

HISTORIE NASZYCH KLIENTÓW – dostępne tutaj