Firmy farmaceutyczne – monitoring temperatury i wilgotności w magazynach i w transporcie, pomieszczenia „czyste”

Około 2/3 transportu farmaceutycznego w Polsce nadzorowane jest przez systemu Efento

Ponad 300 dużych instalacji pracuje w firmach farmaceutycznych, szpitalach, magazynach 
W jednej instalacji można monitorować: temperaturę, wilgotność, ciśnienie różnicowe, zalanie, otwarcie – zamknięcie, jakość powietrza itd.

Klienci cenią nasze rozwiązanie za:

  • niezawodność,
  • wzorcowanie sensorów bez przerw w pracy
  • przedłużenie gwarancji przy każdym wzorcowaniu
  • możliwość pracy w jednej sieci 15 sensorów – między innymi: temperatury, wilgotności, ciśnienia różnicowego, zalania, otwarcia zamknięcia, gazów, jakości powietrza itd)

 

Zapraszamy - przetestuj system Efento

Zasady bezpłatnego wypożyczenie urządzeń na testy 

Nie jesteś pewny, czy Efento Cloud jest dla Ciebie? Możesz przetestować naszą platformę u siebie przez 30 dni bez żadnych kosztów. Wyślemy Ci cały zestaw testowy składający się z Efento Gateway, sensora temperatury Efento i sensora temperatury i wilgotności Efento wraz z darmowym dostępem do platformy Efento Cloud na nasz koszt! Wypożyczając zestaw testowy nie zobowiązujesz się do niczego – jeżeli Efento Cloud nie sprawdzi się u Ciebie, to po prostu odeślesz do nas urządzenia.

Hale produkcyjne i magazyny

Opis systemu

W skład systemu wchodzą sensory Efento mierzące temperaturę, wilgotność i ciśnienie atmosferyczne, Efento Gateway, gromadzący i przesyłający dane pomiarowe oraz platforma serwerowa Efento Cloud.

Platforma serwerowa jest „mózgiem” całego sytemu, to tam podejmowane są decyzje o wysyłce powiadomień SMS / e-mail, tam również gromadzone są dane pomiarowe, do których masz dostęp z dowolnego miejsca na świecie. Dane pomiarowe mogą pochodzić z sensorów zlokalizowanych w różnych miastach, a Ty możesz dowolnie nimi zarządzać, grupować je według swoich potrzeb czy przyznawać dostęp do poszczególnych sensorów wybranym użytkownikom. Platforma utrzymywana jest na naszej infrastrukturze, dzięki temu nie musisz martwić się o serwery i utrzymanie ich pracy. My zadbamy o bezpieczeństwo Twoich danych!

System został zaprojektowany w taki sposób, że skonfigurujesz go samemu w ciągu kilkunastu minut!

Hala 50m x 50m
Cena przykładowego systemu składającego się z dziesięciu bezprzewodowych rejestratorów temperatury to 5 295 zł brutto:

  • 10 bezprzewodowych rejestratorów temperatury: 260 * 10 = 2 600 zł brutto
  • 1 Gateway Efento: 695 zł brutto
  • Jednorazowa opłata za korzystanie z Efento Cloud: 200 * 10 = 2 000 zł

Transport

Opis systemu

Efento Transport umożliwia rejestrację temperatury w trakcie transportu wraz z alarmowaniem o przekroczonych progach alarmowych, obsługę wydawania przesyłek.

System składa się z czujników temperatury Efento komunikujących się ze smartfonami lub tabletami w technice Bluetooth 4.0, który może opcjonalnie współpracować z serwerem.

Aplikacja instalowana na urządzeniach mobilnych pracujących z systemem Android pozwala na rejestrację temperatury transportowanych produktów, alarmowanie o przekroczeniu progów temperatury, generowanie i wysyłkę raportów dla odbiorców, wydawanie przesyłek (wraz ze skanowaniem kodów przesyłek) oraz przesyłanie danych na serwery firm transportowych. Dzięki elastycznej konstrukcji, aplikacja może współpracować z dowolnym oprogramowaniem logistycznym / magazynowym / ERP.

Samochód wyposażony w bezprzewodowy czujnik temperatury
Zestaw z jednym czujnikiem – 690 zł brutto
Każdy dodatkowy czujnik 260 zł

Czyste pomieszczenia

Bezprzewodowy rejestrator ciśnienia różnicowego

Bezprzewodowe rejestratory ciśnienia różnicowego stosowane są do pomiarów różnicy ciśnień m.in. w szpitalach czy halach produkcyjnych. Umożliwiają m.in. rejestrowanie różnicy ciśnień, powiadomienia o przekroczeniu bezpiecznych progów (SMS / e-mail) i generowanie automatycznych raportów. Urządzenie zasilane jest baterią, która zapewnia jego bezobsługową pracę przez okres co najmniej dwóch lat. Rejestratory komunikują się z Efento Gateway w technice Bluetooth Low Energy. Maksymalny zasięg rejestratora wynosi ok. 100 m w otwartej przestrzeni. Urządzenia rejestrują w swojej pamięci 60 000 pomiarów różnicy ciśnienia. Rejestrator wyposażony jest w rurki pomiarowe o długości 1 m.

Pomieszczenia czyste - monitoring

Wymagania prawne dla przechowywania i transportu wyrobów farmaceutycznych.

Wymagania prawne dotyczące zachowania „zimnego łańcucha” dostaw można znaleźć tutaj.

Klienci

Nasze systemy pracują u ponad 3000 klientów.