Hodowcy drobiu – monitoring temperatury i wilgotności

Prosty w instalacji i niezawodny system do monitorowania temperatury i wilgotności w kurnikach

 

Zapraszamy - przetestuj system Efento

Zasady bezpłatnego wypożyczenie urządzeń na testy 

Nie jesteś pewny, czy Efento Cloud jest dla Ciebie? Możesz przetestować naszą platformę u siebie przez 30 dni bez żadnych kosztów. Wyślemy Ci cały zestaw testowy składający się z Efento Gateway, rejestratora temperatury Efento i rejestratora temperatury i wilgotności Efento wraz z darmowym dostępem do platformy Efento Cloud na nasz koszt!
System zainstalujesz samodzielnie, w razie problemów pomożemy – wszystko w 30-60 min
Wypożyczając zestaw testowy nie zobowiązujesz się do niczego – jeżeli Efento Cloud nie sprawdzi się u Ciebie, to po prostu odeślesz do nas urządzenia.

Kurniki

Opis systemu

W skład systemu wchodzą sensory Efento mierzące temperaturę, wilgotność i ciśnienie atmosferyczne, Efento Gateway, gromadzący i przesyłający dane pomiarowe oraz platforma serwerowa Efento Cloud.

Platforma serwerowa jest „mózgiem” całego sytemu, to tam podejmowane są decyzje o wysyłce powiadomień SMS / e-mail, tam również gromadzone są dane pomiarowe, do których masz dostęp z dowolnego miejsca na świecie. Dane pomiarowe mogą pochodzić z sensorów zlokalizowanych w różnych miastach, a Ty możesz dowolnie nimi zarządzać, grupować je według swoich potrzeb czy przyznawać dostęp do poszczególnych sensorów wybranym użytkownikom. Platforma utrzymywana jest na naszej infrastrukturze, dzięki temu nie musisz martwić się o serwery i utrzymanie ich pracy. My zadbamy o bezpieczeństwo Twoich danych!

System został zaprojektowany w taki sposób, że skonfigurujesz go samemu w ciągu kilkunastu minut!

Hala 50m x 50m
Cena przykładowego systemu składającego się z dziesięciu bezprzewodowych rejestratorów temperatury to 5295 zł brutto:

  • 10 bezprzewodowych rejestratorów temperatury: 260 * 10 = 2600 zł brutto
  • 1 Gateway Efento: 695 zł brutto
  •  Opłata za korzystanie z Efento Cloud: 200 * 10 = 2000 zł

Rejestratory

Po zainstalowaniu, urządzenia można przenosić w granicach zasięgu w dowolne miejsce na terenie obiektu.

 

Bezprzewodowy rejestrator temperatury z sondą zewnętrzną

Bezprzewodowe sensory temperatury stosowane są do pomiarów stacjonarnych (hale, magazyny, szpitale, muzea). Rejestratory umożliwiają m.in. rejestrowanie temperatury, powiadomienia o przekroczeniu bezpiecznych progów temperatury i generowanie automatycznych raportów. Urządzenia zasilane są baterią, która zapewnia ich bezobsługową pracę przez okres co najmniej dwóch lat.  Maksymalny zasięg sensora wynosi ok. 100 m w otwartej przestrzeni. Sensory rejestrują w swojej pamięci 60 000 pomiarów. Sensor wyposażony jest w wodoodporną zewnętrzną sondę temperatury o długości 1 m.
Rejestrator może być dostarczony w obudowie IP67 (ochrona przed zalaniem)
Karta katalogowa: Bezprzewodowy rejestrator temperatury z sondą zewnętrzną

Bezprzewodowy rejestrator temperatury i wilgotności z sondą zewnętrzną

Bezprzewodowe sensory temperatury i wilgotności z sondą zewnętrzną są stosowane do pomiaru temperatury i wilgotności w pomieszczeniach, halach magazynowych, hurtowniach farmaceutycznych oraz muzeach. Rejestratory umożliwiają m.in. rejestrowanie temperatury i wilgotności, powiadamianie o przekroczeniu bezpiecznych progów i generowanie automatycznych raportów. Urządzenia zasilane są baterią, która zapewnia ich bezobsługową pracę przez okres co najmniej dwóch lat. Maksymalny zasięg sensora wynosi ok. 100 m w otwartej przestrzeni. Sensory rejestrują w swojej pamięci 60 000 pomiarów. Sensor wyposażony jest w zewnętrzną sondę temperatury i wilgotności o długości 1 m.
Rejestrator może być dostarczony w obudowie IP67 (ochrona przed zalaniem)
Obudowa sondy po rozkręceniu może być myta.
Karta katalogowa: Bezprzewodowe sensory temperatury i wilgotności z sondą zewnętrzną

Klienci

Nasze systemy pracują u ponad 3000 klientów.