Laboratoria certyfikujące wyroby – monitoring warunków klimatycznych

Warunki klimatyczne, w jakich przeprowadzono testy, są kluczowe dla powtarzalności wyników.
Oferujemy szeroką gamę urządzeń do monitorowania temperatury i wilgotności zarówno w komorach jak i w pomieszczeniach.
Na zakup naszych urządzeń zdecydowało się ponad 3000 klientów.

 

Klienci cenią nasze rozwiązanie za:

  • niezawodność,
  • okresowe wzorcowanie rejestratorów bez przerw w pracy
  • przedłużenie gwarancji przy każdym wzorcowaniu
  • możliwość pracy w jednej sieci kilkudziesięciu różnych rejestratorów – między innymi: temperatury, wilgotności, ciśnienia różnicowego, zalania, otwarcia zamknięcia, gazów, jakości powietrza itd)

 

Zapraszamy - przetestuj system Efento

Zasady bezpłatnego wypożyczenie urządzeń na testy 

Nie jesteś pewny, czy Efento Cloud jest dla Ciebie? Możesz przetestować naszą platformę u siebie przez 30 dni bez żadnych kosztów. Wyślemy Ci cały zestaw testowy składający się z Efento Gateway, rejestratora temperatury Efento i rejestratora temperatury i wilgotności Efento wraz z darmowym dostępem do platformy Efento Cloud na nasz koszt!
System zainstalujesz samodzielnie, w razie problemów pomożemy – wszystko w 30-60 min
Wypożyczając zestaw testowy nie zobowiązujesz się do niczego – jeżeli Efento Cloud nie sprawdzi się u Ciebie, to po prostu odeślesz do nas urządzenia.

Laboratoria

Opis systemu

W skład systemu wchodzą sensory Efento mierzące temperaturę, wilgotność i ciśnienie atmosferyczne, Efento Gateway, gromadzący i przesyłający dane pomiarowe oraz platforma serwerowa Efento Cloud.

Platforma serwerowa jest „mózgiem” całego sytemu, to tam podejmowane są decyzje o wysyłce powiadomień SMS / e-mail, tam również gromadzone są dane pomiarowe, do których masz dostęp z dowolnego miejsca na świecie. Dane pomiarowe mogą pochodzić z sensorów zlokalizowanych w różnych miastach, a Ty możesz dowolnie nimi zarządzać, grupować je według swoich potrzeb czy przyznawać dostęp do poszczególnych sensorów wybranym użytkownikom. Platforma utrzymywana jest na naszej infrastrukturze, dzięki temu nie musisz martwić się o serwery i utrzymanie ich pracy. My zadbamy o bezpieczeństwo Twoich danych!

System został zaprojektowany w taki sposób, że skonfigurujesz go samemu w ciągu kilkunastu minut!

Hala 25m x 25m
Cena przykładowego systemu składającego się z dziesięciu bezprzewodowych rejestratorów temperatury to 2995 zł brutto:

  • 5 bezprzewodowych rejestratorów temperatury: 260 * 10 = 1300 zł brutto
  • 1 Gateway Efento: 695 zł brutto
  • Opłata za korzystanie z Efento Cloud: 200 * 5 = 1000 zł

Monitoring temperatury i wilgotności

Bezprzewodowy rejestrator temperatury i wilgotności

Bezprzewodowe sensory temperatury i wilgotności stosowane są do pomiarów stacjonarnych (magazyny, szpitale, muzea). Sensory współpracują z  Efento Cloud i umożliwiają m.in. rejestrowanie temperatury i wilgotności, powiadomienia o przekroczeniu bezpiecznych progów temperatury / wilgotności i generowanie automatycznych raportów. Urządzenia zasilane są baterią, która zapewnia ich bezobsługową pracę przez okres co najmniej dwóch lat. Sensory komunikują się z Efento Gateway w technice Bluetooth Low Energy. Maksymalny zasięg sensora wynosi ok. 100 m w otwartej przestrzeni. Sensory rejestrują w swojej pamięci 60 000 pomiarów

Karta katalogowa: Bezprzewodowe sensory temperatury i wilgotności

Bezprzewodowy rejestrator temperatury i wilgotności z sondą

Bezprzewodowe sensory temperatury i wilgotności z sondą stosowane są do pomiarów w trudnych warunkach, w których częsć elektroniczna mogłaby ulec uszkodzeniu. Sensory współpracują z  Efento Cloud i umożliwiają m.in. rejestrowanie temperatury i wilgotności, powiadomienia o przekroczeniu bezpiecznych progów temperatury / wilgotności i generowanie automatycznych raportów. Urządzenia zasilane są baterią, która zapewnia ich bezobsługową pracę przez okres co najmniej dwóch lat. Sensory komunikują się z Efento Gateway w technice Bluetooth Low Energy. Maksymalny zasięg sensora wynosi ok. 100 m w otwartej przestrzeni. Sensory rejestrują w swojej pamięci 60 000 pomiarów

Karta katalogowa: Bezprzewodowe sensory temperatury i wilgotności z sondą

Klienci

Nasze systemy pracują u ponad 3000 klientów.