Aktualizacja Efento Cloud – Luty 2024

Platforma Efento Cloud doczekała się kolejnej aktualizacji! Wprowadziliśmy klika nowych funkcji, m.in. poprawiony proces zakładania organizacji, dodatkowe filtry i konfigurowalne powiadomienia administracyjne. Wszystkie zmiany opisane są w Instrukcji obsługi Efento Cloud.

Powiadomienia administracyjne

Po aktualizacji możliwe jest skonfigurowanie odbiorców powiadomień o niskim poziomie SMS i o kończącym się terminie ważności licencji. Domyślnie odbiorcą wszystkich powiadomień jest użytkownik, który założył organizację, można jednak swobodnie to zmieniać i wspomniane powiadomienia mogą być wysyłane również do innych odbiorców.

Poprawione filtry

Wprowadziliśmy nowe rodzaje filtrów dla reguł alarmowych i web-hooków. Reguły mogą być teraz filtrowane ze względu na ich typ, dodane rejestratory, odbiorców i ustawienia kalendarza. Web-hooki z kolei mogą być filtrowane na podstawie ich statusów (ok, brak odpowiedzi, wyłączony, tymczasowo wyłączony, błąd).

Nowy proces zakładania organizacji

Aby ułatwić nowym użytkownikom korzystanie z Efento Cloud wprowadziliśmy nowy proces zakładania i konfiguracji organizacji. Po założeniu konta w platformie Efento Cloud użytkownik zostanie poprowadzony przez proces tworzenia nowej organizacji i dodawania rejestratorów. W trakcie procesu konfiguracji użytkownicy mają dostęp do filmów instruktażowych, dzięki którym mogą w wygodny i szybki sposób zobaczyć np. jak skonfigurować Efento Gateway.

Efento Cloud - onboarding process

Tłumaczenia na język chiński

W ramach aktualizacji dodaliśmy obsługę języka chińskiego (chiński tradycyjny).

Pracujemy nad czymś dużym!

Oprócz opisanych wyżej funkcji poprawiliśmy kilka mniejszych błędów, przeprowadziliśmy refaktoring kodu i przygotowaliśmy platformę do wprowadzenia kilku dużych funkcji w najbliższej, zaplanowanej na maj aktualizacji. W ramach tej aktualizacji planujemy wprowadzić między innymi: możliwość skonfigurowania własnej kolorystyki oraz własnego logo dla każdej z organizacji, powtarzanie / eskalacja powiadomień, powiadomienia telefoniczne, obsługę wzorcowania (przechowywanie skanów świadectw, przypomnienie o wzorcowaniu) i dostęp o informacjach na temat łączności (w przypadku sensorów NB-IoT). Dodatkowo, aplikacja mobilna dla systemów iOS (iPhone) będzie dostępna do pobrania w przeciągu trzech najbliższych tygodni. O aktualizacjach będziemy informować na bieżąco, a jeżeli mają Państwo dla nas jakieś uwagi / komentarze, to jak zawsze bardzo chętnie je przyjmiemy.