Przemysł chemiczny – monitoring warunków klimatycznych i jakości powietrza

Ponad 300 dużych instalacji pracuje w przemyśle.
W jednej instalacji można monitorować: temperaturę, wilgotność, ciśnienie różnicowe, zalanie, otwarcie – zamknięcie, jakość powietrza itd.


Rozpoczynamy pracę nad systemem wczesnego przewidywania usterek (ang. Predictive maintenance) w oparciu o urządzenia Efento Cloud i algorytmy sztucznej inteligencji. 

Klienci cenią nasze rozwiązanie za:

  • niezawodność,
  • okresowe wzorcowanie rejestratorów bez przerw w pracy
  • przedłużenie gwarancji przy każdym wzorcowaniu
  • możliwość pracy w jednej sieci kilkudziesięciu różnych rejestratorów – między innymi: temperatury, wilgotności, ciśnienia różnicowego, zalania, otwarcia zamknięcia, gazów, jakości powietrza itd)

 

Zapraszamy - przetestuj system Efento

Zasady bezpłatnego wypożyczenie urządzeń na testy 

Nie jesteś pewny, czy Efento Cloud jest dla Ciebie? Możesz przetestować naszą platformę u siebie przez 30 dni bez żadnych kosztów. Wyślemy Ci cały zestaw testowy składający się z Efento Gateway, rejestratora temperatury Efento i rejestratora temperatury i wilgotności Efento wraz z darmowym dostępem do platformy Efento Cloud na nasz koszt!
System zainstalujesz samodzielnie, w razie problemów pomożemy – wszystko w 30-60 min
Wypożyczając zestaw testowy nie zobowiązujesz się do niczego – jeżeli Efento Cloud nie sprawdzi się u Ciebie, to po prostu odeślesz do nas urządzenia.

Hale i magazyny

Opis systemu

W skład systemu wchodzą sensory Efento mierzące temperaturę, wilgotność i ciśnienie atmosferyczne, Efento Gateway, gromadzący i przesyłający dane pomiarowe oraz platforma serwerowa Efento Cloud.

Platforma serwerowa jest „mózgiem” całego sytemu, to tam podejmowane są decyzje o wysyłce powiadomień SMS / e-mail, tam również gromadzone są dane pomiarowe, do których masz dostęp z dowolnego miejsca na świecie. Dane pomiarowe mogą pochodzić z sensorów zlokalizowanych w różnych miastach, a Ty możesz dowolnie nimi zarządzać, grupować je według swoich potrzeb czy przyznawać dostęp do poszczególnych sensorów wybranym użytkownikom. Platforma utrzymywana jest na naszej infrastrukturze, dzięki temu nie musisz martwić się o serwery i utrzymanie ich pracy. My zadbamy o bezpieczeństwo Twoich danych!

System został zaprojektowany w taki sposób, że skonfigurujesz go samemu w ciągu kilkunastu minut!

Hala 50m x 50m
Cena przykładowego systemu składającego się z dziesięciu bezprzewodowych rejestratorów temperatury to 5295 zł brutto:

  • 10 bezprzewodowych rejestratorów temperatury: 260 * 10 = 2600 zł brutto
  • 1 Gateway Efento: 695 zł brutto
  • Opłata za korzystanie z Efento Cloud: 200 * 10 = 2000 zł

Monitoring jakości powietrza

W ofercie są dostępne rejestratory VOC, pracujemy nad rejestratorami: NO2, CO, O3, H2S, CH4, NH3, hałasu, PM2,5 i PM 10, poziomu cieczy, światła, drgań – część z nich już testujemy, pozostałe będą gotowe do końca roku

 

Bezprzewodowy rejestrator jakości powietrza, temperatury i wilgotności

Bezprzewodowy rejestrator jakości powietrza przeznaczony jest do pomieszczeń. Urządzenie mierzy stężenie lotnych związków organicznych (ang. VOC) w powietrzu i na ich podstawie określa współczynnik IAQ (ang. Indoor Air Quality) określający jakość powietrza w pomieszczeniu. Dodatkowo urządzenie mierzy temperaturę i wilgotność względną powietrza dając pełny obraz warunków panujących w pomieszczeniu.

Karta katalogowa: Bezprzewodowy rejestrator jakości powietrza, temperatury i wilgotności

rejestrator VOc, jakość powietrza

Klienci

Nasze systemy pracują u ponad 3000 klientów.