Efento – 5 informacji na luty

Początek roku przyniósł wiele nowości w produktach i usługach Efento. Zobacz pięć najważniejszych informacji i nowości ze stycznia i lutego 2023:

 1. Aktualizacja Efento Cloud. W ramach ostatniej aktualizacji Efento Cloud (luty 2022) wprowadziliśmy szereg nowych funkcji, w tym webhooki i kalendarze reguł, które pozwalają włączyć regułę alarmową tylko w określonych godzinach lub dniach. Pełna lista zmian w Efento Cloud.
  .
 2. Praca w ciężkich warunkach? Mamy na to rozwiązanie. Dowiedz się, jak czujniki Efento w odpornych na warunki atmosferyczne obudowach IP67 służą do ciągłego monitorowania temperatury wody morskiej. Monitorowanie temperatury wody morskiej.
  .
 3. Efento Cloud – gwarantowane 99,5% dostępności! Dowiedz się, jak dbamy o to, by Efento Cloud zawsze działało, jak szybko rozwiązujemy problemy z platformą i co robić, jeśli masz pytania techniczne. SLA Efento Cloud.
  .
 4. Integracja z Efento Cloud za pomocą webhooków. Dowiedz się, jak w łatwy sposób pobierać dane z Efento Cloud do swojej aplikacji za pomocą webhooków – patrz rozdział 15 Instrukcji..
  .
 5. Co to jest ChatGPT? W jaki sposób sztuczna inteligencja może pomóc Ci w codziennych zadaniach? Sprawdź ten artykuł, aby dowiedzieć się więcej o ChatGPT i znaleźć kilka interesujących przypadków użycia. Dowiedz się więcej o ChatGPT